3 Niedziela Adwentu

W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek św. Jana od Krzyża.

Przy wyjściach z kościoła można nabyć świece wigilijne „Caritas” oraz opłatki na stół wigilijny. W dni powszednie są one do dyspozycji w zakrystii, kancelarii oraz w kawiarni „Nadzieja”

Dziś nocne czuwanie fatimskie o 20.00 w kaplicy pojednania. W ramach czuwania o północy Msza Święta. Zakończenie o 5 rano w poniedziałek.

Zapraszamy na roraty w naszym kościele w dni powszednie o 6.00 i 18.00.

Od środy rozpocznie się nowenna do Dzieciątka Jezus – będzie ona odmawiana na wszystkich Mszach Świętych jako modlitwa wiernych

W nadchodzącą sobotę od 9.00 odwiedzimy chorych, których nie odwiedzamy co miesiąc z posługą sakramentalną. Osoby, które chcą wizyty księdza prosimy zgłosić w kancelarii parafialnej.

Także w sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację o 10.00 i Mszę o 11.00 w intencji obrony życia.

W tym roku ze względu na epidemię nie będzie wizyty duszpasterskiej w tradycyjnej formie. Osoby, które chciałyby jednak zaprosić księdza do swojego domu prosimy, aby zgłosiły się do kancelarii lub zakrystii do świąt Bożego Narodzenia i zostawiły swój adres i numer telefonu.

Nasza parafia zaangażowała się w akcję pomocy dzieciom pod nazwą „Paczuszka dla Maluszka”. Chcemy wspomóc hospicjum dla dzieci Alma Spei w Krakowie. Z tyłu kościoła, między konfesjonałami, stoi choinka udekorowana papierowymi bombkami na których są wypisane potrzebne w hospicjum środki. Osoby chcące włączyć się w akcję, prosimy o zabranie takiej bombki i przygotowanie na miarę swych możliwości paczki a następnie przyniesienie jej do kościoła i złożenie pod choinką, na której są bombki z prośbą.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł o największym sanktuarium maryjnym na świecie w meksykańskim Guadalupe. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234280
Dzisiaj: 76
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,166

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu