4 Niedziela Adwentu

Dziś ostatnia niedziela adwentu. W tym tygodniu Święta Bożego Narodzenia.

Świece wigilijne „Caritas” oraz opłatki na stół wigilijny można nabyć w zakrystii, kancelarii oraz w kawiarni „Nadzieja”

Zapraszamy na ostatnie roraty w naszym kościele w poniedziałek, wtorek i środę o 6.00 i 18.00, a w wigilię tylko o 6.00.

W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Msze Święte w naszym kościele będą o 6.00, 7.00, 7.30 i 8.00. Nie będzie Mszy o 11.00 i 18.00. Spowiedź w wigilię od 6.00 do 10.00. Kancelaria parafialna w Wigilię nie będzie czynna.

Zachęcamy do zgodnego z naszą polską i chrześcijańską tradycją przeżywania wigilii: zachowania postu, lektury opisu narodzenia Jezusa z Ewangelii św. Łukasza, wspólnej modlitwy i łamania opłatkiem przed wieczerzą wigilijną.

Pasterka w noc Bożego Narodzenia o północy. Msze Święte w Boże Narodzenie i św. Szczepana według porządku niedzielnego. Ofiara z tacy na pasterce jest przeznaczona na fundusz ratowania życia, a w dzień św. Szczepana na Uniwersytet Papieski w Krakowie.

W niedzielę za tydzień Uroczystość św. Rodziny.

Także za tydzień Msza o 17.30 będzie ofiarowana w intencji Rodziny Radia Maryja.

W tym roku ze względu na epidemię nie będzie wizyty duszpasterskiej w tradycyjnej formie. Osoby, które chciałyby jednak zaprosić księdza do swojego domu prosimy, aby zgłosiły się do kancelarii lub zakrystii do świąt Bożego Narodzenia i zostawiły swój adres i numer telefonu. Informację o terminie odwiedzin podamy w niedzielę po świętach.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę i te składane w kopertach oraz przesyłane na konto parafii. Gromadzone w ten sposób środki będą przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Siostry Salezjanki zapraszają dzieci kl. 1-4 na półkolonię w terminie: 11-15 stycznia. Zapisy w budynku Liceum Sióstr Salezjanek, os. Jagiellońskie 17, w najbliższy wtorek o 16.00. Koszt 350 zł. W programie wiele atrakcji „Akademii Talentów”.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł, jak zwolennicy aborcji zaprzeczają nauce. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234276
Dzisiaj: 72
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,162

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu