Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

Dziś Msza o 17.30 będzie ofiarowana w intencji Rodziny Radia Maryja.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Młodzianków Męczenników, w piątek, Nowy Rok: Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi; w sobotę św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.

We czwartek zakończenie roku. O 17.30 nieszpory a po nich Msza dziękczynna za miniony rok.

W Nowy Rok czyli Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Msze Święte według porządku niedzielnego. Jest to święto zobowiązujące w sumieniu do uczestnictwa we Mszy Świętej.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek jako godzinę świętą zachęcamy przeżyć nieszpory i Mszę na zakończenie roku o 17.03. Piątek przypada w Nowy Rok. Jesteśmy po spowiedzi na Boże Narodzenie. Jeśli ktoś będzie chciał przystąpić do sakramentu pokuty, będziemy spowiadać kwadrans przed każdą Mszą Świętą. W sobotę Msza wynagradzająca i wotywna o 8.00. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy od godziny 9.00.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Na Mszy o 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

Na antresoli naszego kościoła można zobaczyć wystawę szopek zgłoszonych do parafialnego konkursu na szopkę rodzinną w czasie pandemii.

W tym roku ze względu na epidemię nie będzie wizyty duszpasterskiej w tradycyjnej formie. Osoby, które zaprosiły nas indywidualnie odwiedzimy jutro i pojutrze. Wizyty rozpoczniemy od godziny 16.00.
• w poniedziałek: os. Kazimierzowskie, Niepodległości oraz ul. Fatimską
• we wtorek: os. Jagiellońskie, Przy Arce, Albertyńskie, Złota Jesień i ul. Cienista oraz Okulickiego.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234284
Dzisiaj: 80
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,170

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu