Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim

W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. W tym dniu Msze Święte w porządku niedzielnym. Jest to święto zobowiązujące w sumieniu do uczestnictwa w Eucharystii. Na wszystkich Mszach Świętych obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy. Będzie je można znaleźć w kościele.

Niedziela za tydzień to święto Chrztu Pańskiego, które kończy obchód Bożego Narodzenia. Zgodnie z naszą polską tradycją dekoracje bożonarodzeniowe i śpiew kolęd będą nam towarzyszyć do święta Ofiarowania Pańskiego czyli do 2 lutego.

Na antresoli naszego kościoła można zobaczyć wystawę szopek zgłoszonych do parafialnego konkursu na szopkę rodzinną w czasie pandemii.

W niedzielę za tydzień będziemy gościć Marcina Żukowskiego – animatora wielu wydarzeń religijnych. Zajmuje się również sprzedażą książek religijnych. Od dziesiątego roku życia zmaga się z guzem mózgu, ale aktywnie działa w Kościele. Nabywając książkę będzie można pomóc w jego dalszym kosztownym leczeniu.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana” i „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234865
Dzisiaj: 299
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,751

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu