Święto Chrztu Pańskiego

Dzisiejsze święto: niedziela Chrztu Pańskiego kończy obchód Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją dekoracje bożonarodzeniowe i śpiew kolęd będą nam towarzyszyć do święta Ofiarowania Pańskiego czyli do 2 lutego.

W czwartek Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację o 16.00 w Grocie Matki Bożej Fatimskiej.

W sobotę adoracja wspólnoty Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego i Msza Święta o obronę życia ludzkiego o 10.00 w Grocie.

W tym miesiącu tradycyjne nocne czuwanie fatimskie nie odbędzie się ze względu na chorobę prowadzącego je Animatora. Polecamy go modlitwie członków wspólnoty adoracyjnej.

Na antresoli naszego kościoła można zobaczyć wystawę szopek zgłoszonych do parafialnego konkursu na szopkę rodzinną w czasie pandemii. Rozstrzygnięcie konkursu będzie mieć miejsce w niedzielę za tydzień, czyli 17 stycznia po Mszy Świętej o 12.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich autorów tegorocznych prac konkursowych.

Hospicjum dla dzieci Alma Spei składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wsparli je w ramach akcji Paczuszka dla Maluszka. Wszystkie dary zostały przekazane, a list z podziękowaniem można zobaczyć w gablocie pod dzwonami.

Zachęcamy do lektury nowego – świątecznego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł o roku św. Józefa ogłoszonym przez papieża Franciszka oraz „Biuletynu informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234150
Dzisiaj: 111
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,036

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu