2 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Józefa Sebastiana Pelczara, w czwartek św. Agnieszki.

Dziś po Mszy Świętej o 12.30 rozstrzygnięcie parafialnego konkursu na najpiękniejszą szopkę. Serdecznie zapraszamy wszystkich autorów szopek.

Rozpoczynający się dziś tydzień jest w naszej diecezji tygodniem modlitwy o jedność chrześcijan. Polecamy tę intencję modlitwie wszystkich parafian. Centralne nabożeństwo ekumeniczne w Krakowie będzie mieć miejsce w niedzielę, 24 stycznia o 15.30, w sanktuarium św. Jana Pawła II.

Od najbliższego czwartku wracają spotkania pogłębienia wiedzy religijnej. Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich, którzy chcą poznać lepiej naukę Kościoła. Spotkania są co tydzień w czwartek po Mszy wieczornej, w kościele.

W piątek o 18.30 zapraszamy do kościoła na wspólne kolędowanie. Spotkamy się przy szopce i z pomocą grupy młodzieżowej, ks. Michała i s. Ewy będziemy adorować Nowonarodzonego śpiewem.

W niedzielę za tydzień Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich słuchaczy Radia Maryja.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę oraz ofiary składane w kopertach i te przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Gromadzone w ten sposób środki przeznaczone zostaną na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, w którym m.in. artykuł o Wspólnocie Żywego Różańca w naszej parafii, „Gościa Niedzielnego”, w którym możemy przeczytać o prawdziwym sensie umartwienia oraz „Biuletynu informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.


Wojewoda Małopolski przekazuje informację, której całość jest umieszczona na naszej stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń:

W miniony piątek ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Już jutro rozpoczniemy szczepienia pierwszych Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej. Osoby, które mają pytania lub chcą uzyskać więcej informacji, mogą skorzystać z bezpłatnej ogólnopolskiej infolinii – pod numerem telefonu 989.

Jednocześnie osoby, które będą chciały zaszczepić się przeciw COVID-19, ale mają trudność z dotarciem do punktu szczepień oraz osoby z niepełnosprawnościami, będą mogły skorzystać z bezpłatnego transportu zorganizowanego przez gminy.

 Czytaj cały list...

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234832
Dzisiaj: 266
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,718

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu