5 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w środę św. Scholastyki, w czwartek MB z Lourdes.

W czwartek XXIX Światowy Dzień Chorego. Z tej racji na Mszy Świętej o 11.00 będziemy udzielać Sakramentu Namaszczenia Chorych.

Także w czwartek o 16.00 adoracja a po niej spotkanie Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.

W tym miesiącu nie będzie nocnego czuwania fatimskiego ze względu na chorobę prowadzącego te czuwania animatora.

Ksiądz arcybiskup Marek Jędraszewski dokonał zmiany księży w naszej parafialnej wspólnocie. Ks. Janusz Rabiniak został zwolniony z obowiązków kapelana Szpitala im. Rydygiera i skierowany do pracy duszpasterskiej w parafii św. Jana Chrzciciela w Lubniu. W jego miejsce kapelanem został mianowany ks. Rafał Starzak. Polecamy obu księży i ich posługę kapłańską modlitwie wszystkich parafian.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym możemy przeczytać o trudnych pytaniach dotyczących granicy życia, jakie pojawiają się w kontekście głośnej sprawy śmierci naszego rodaka w angielskim szpitalu oraz „Biuletynu informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234821
Dzisiaj: 255
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,707

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu