6 Niedziela Zwykła

Dziś ostatnia niedziela przed wielkim postem. Jutro i we wtorek zapraszamy serdecznie na czterdziestogodzinne nabożeństwo w intencji dobrego przeżycia wielkiego postu, prawdziwego nawrócenia, owocnych rekolekcji wielkopostnych. Od 8.30 do 18.00 będziemy adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie na głównym ołtarzu. Msza Święta o 11.00 będzie celebrowana również przy głównym ołtarzu. O 17.30 odprawimy nieszpory przed Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W środę Popielec. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 16.00; 18.00 i dodatkowo o 19.00. Ofiara zbierana na tacę w Popielec jest przeznaczona na pomoc ubogim z naszej parafii.

W Popielec obowiązuje post ścisły. W tym dniu nie będzie czynna kancelaria parafialna. Wieczorem po Mszy o 19.00 młodzież naszej parafii zaprasza na modlitewne i muzyczne czuwanie na dobry początek postu.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych, o 19.00 dla młodzieży.

W sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację o 10.00 i Mszę o 11.00 w intencji obrony życia.

Za tydzień pierwsza niedziela wielkiego postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach będzie Msza Święta. Będzie to także trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, który publikuje materiały o sensie postu i „Biuletynu informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Dziś przy naszym kościele kwestują wolontariusze kuchni św. Brata Alberta dla ubogich z ul. Reformackiej. Polecamy ich waszej wielkoduszności.

Zespół Szkół Specjalnych (Szkoła Branżowa i Przysposabiająca do Pracy) na os. Sportowym 28 zaprasza na dzień otwarty 18 lutego i 13 marca. Szkoła kształci dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną. Szczegóły na plakacie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234164
Dzisiaj: 125
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,050

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu