1 Niedziela Wielkiego Postu

Dziś pierwsza niedziela wielkiego postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza Święta. Po każdej Mszy Świętej, osoby, które nie mogły uczestniczyć we Mszy w Środę Popielcową, a chciałyby przyjąć znak popiołu na swe głowy prosimy o podejście do stopni ołtarza.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek Święto Katedry św. Piotra.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza we wtorki wielkiego postu na koronkę do Najdroższej Krwi Chrystusa po Mszy o 11.00.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych, o 19.00 dla młodzieży.

W niedzielę za tydzień Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, składane w kopertach i te przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Wszystkie zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, który publikuje wielkopostne rozważanie o wolności Jezusa i naszej wolności oraz „Biuletynu informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. św. Rity, prowadzone przez siostry augustianki, serdecznie zaprasza rodziców i młodzież do zapoznania się ofertą edukacyjną szkoły oraz do uczestnictwa w dniach otwartych, które odbędą się 25 lutego oraz 15 kwietnia.

Policja prosi o szczególną ostrożność, gdyż mnożą się przypadki wyłudzeń pieniędzy przez oszustów podających się za krewnych lub przedstawicieli policji czy prokuratury. Policja informuje, że nigdy nie zabezpiecza pieniędzy i prosi, aby w takich wypadkach natychmiast dzwonić na numer 112.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234827
Dzisiaj: 261
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,713

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu