2 Niedziela Wielkiego Postu

Dziś i w każdą niedzielę wielkiego postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza Święta. Dziś Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

W liturgii w tym tygodniu: w czwartek św. Kazimierza.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza we wtorki wielkiego postu na koronkę do Najdroższej Krwi Chrystusa po Mszy o 11.00.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Po południu nie będzie dodatkowych Mszy Świętych, gdyż będą nabożeństwa Drogi Krzyżowej. W sobotę Msza wotywna o 8.00. Od 9.00 odwiedziny chorych z komunią świętą.

W najbliższy piątek będziemy przeżywać w naszym kościele Nabożeństwo Stacyjne. Mszę Świętą o 18.00 odprawi ks. kardynał Stanisław Dziwisz. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszej parafii, naszego miasta i całej diecezji.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych. Nie będzie natomiast Drogi Krzyżowej o 19.00.

W niedzielę za tydzień na Mszy o 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, w którym artykuł o bolesnym problemie niepłodności milionów małżeństw oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234807
Dzisiaj: 241
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,693

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu