3 Niedziela Wielkiego Postu

Dziś i w każdą niedzielę wielkiego postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza Święta.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza w czwartek o 16.00 na adorację a po niej spotkanie. Poza tym we wtorki wielkiego postu Stowarzyszenie prowadzi modlitwę koronką do Najdroższej Krwi Chrystusa po Mszy o 11.00.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych o 19.00 dla młodzieży.

W sobotę 13 dzień marca. Niestety nie będzie jeszcze nocnego czuwania fatimskiego ze względu na chorobę prowadzącego te czuwania animatora.

W niedzielę za tydzień siostry uczennice Krzyża będą kwestować przy naszym kościele na budowę domu formacyjnego dla rodzin katolickich.

Z wyprzedzeniem informujemy, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą od piątej niedzieli wielkiego postu do następującej po niej środy, czyli od 21 do 24 marca. Rekolekcje obiecał poprowadzić ks. Andrzej Kukła, redemptorysta. Serdecznie zapraszamy i prosimy już o zarezerwowanie sobie odpowiedniego czasu. Zachęcamy także do korzystania ze spowiedzi świętej. Prosimy, aby nie odkładać jej na ostatnie dni przed świętami, aby nie robić wówczas niepotrzebnego zwłaszcza w tym czasie tłumu.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, oraz numeru specjalnego „Gościa” na rok św. Józefa. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Od 1 marca trwają zapisy do szkół podstawowych. Dyrekcja szkoły nr 101 serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą szkoły oraz do udziału w zajęciach i spotkaniach online w ramach Akademii Przedszkolaka. Następne spotkanie online z dyrekcją i nauczycielami 18 marca na platformie ZOOM. Więcej informacji na stronie szkoły oraz na plakacie w gablocie przy kościele.

W dniach 9 i 10 marca w godzinach 16.30 i 17.30 odbędzie się nabór do klas pierwszych sportowych o profilu piłka siatkowa, gimnastyka artystyczna i szachy w Szkole Podstawowej nr 87 na os. Teatralnym 35. Zapisy w sekretariacie szkoły. Więcej informacji na stronie internetowej szkoły.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234858
Dzisiaj: 292
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,744

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu