4 Niedziela Wielkiego Postu

Dziś i w każdą niedzielę wielkiego postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza Święta. Na gorzkich Żalach będziemy zbierać ofiarę na dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

W piątek Uroczystość Świętego Józefa. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych o 19.00 dla młodzieży.

W sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację o 10.00 i Mszę o 11.00 w intencji obrony życia. W tym roku – poświęconym św. Józefowi od jego uroczystości, czyli od piątku, aż do Uroczystości Zwiastowania Pańskiego, w dni powszednie, po Mszy o 11.00, Wspólnota Duchowej Adopcji będzie prowadzić modlitwę w tygodniu obrony życia. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego na Mszach o 11.00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy.

W nadchodzącą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Kukła, redemptorysta. W niedzielę kazania rekolekcyjne będą na wszystkich Mszach Świętych. Plan na dni powszednie podamy w niedzielę za tydzień. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy także do korzystania ze spowiedzi świętej. Prosimy, aby nie odkładać jej na ostatnie dni przed świętami, aby nie robić wówczas niepotrzebnego zwłaszcza w tym czasie tłumu.

Od przyszłej niedzieli można będzie przy naszym kościele nabywać baranki wielkanocne i paschaliki „Caritas”

Niedziela za tydzień będzie trzecią niedzielą miesiąca ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, który podsumowuje 8 lat pontyfikatu papieża Franciszka. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie funkcjonująca w budynku Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek na os. Jagiellońskim 17, zaprasza serdecznie na dzień otwarty w sobotę, 20.03, w godz. 10.00-12.00. Szczegóły na stronie: oazowa.pl

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234147
Dzisiaj: 108
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,033

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu