2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

We wtorek wypada 13-ty kwietnia. W tym miesiącu nie będzie jednak nocnego czuwania fatimskiego.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza w sobotę o 10.00 na adorację i Mszę Świętą o 11.00 w intencji obrony życia.

Ponownie informujemy, że planujemy bierzmowanie młodzieży naszej parafii w środę, 28 kwietnia. Ostateczne przygotowanie do przyjęcia tego sakramentu będzie w niedzielę, poniedziałek i wtorek 25, 26 i 27 kwietnia.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca ofiary z tacy będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii – remont okien pod dachem Arki.

Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie na os. Piastów 34 serdecznie zaprasza kandydatów i rodziców na „Dzień Otwarty” online w sobotę 17 kwietnia 2021 r. w godz. 10:00 – 13:00. Więcej informacji na stronie internetowej szkoły salezjanie.com na plakatach i ulotkach.

Zachęcamy do lektury wielkanocnego numeru „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w który m.in. artykuł o objawieniach Serca Jezusowego i Miłosierdzia Bożego. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234275
Dzisiaj: 71
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,161

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu