3 Niedziela Wielkanocna

Dziś niedziela Słowa Bożego, a rozpoczynający się tydzień to tydzień biblijny. Serdecznie zachęcamy wszystkich do regularnej lektury Pisma Świętego. Niech ten tydzień da początek naszemu codziennemu spotykaniu się za słowem Boga zapisanym w Biblii.

W najbliższy piątek przypada uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Z tej racji w piątek nie obowiązuje post.

Niedziela za tydzień to światowy dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Rozpoczyna on tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Polecamy tę intencję szczególnej modlitwie wszystkich parafian.

Bierzmowanie młodzieży naszej parafii będzie mieć miejsce w środę 28 kwietnia. Kandydatów do bierzmowania i ich rodziców serdecznie zapraszamy w niedzielę za tydzień na Mszę Świętą o 19.00. Msza Święta będzie połączona z obrzędem przyjęcia krzyży przez kandydatów do bierzmowania.

Także w niedzielę za tydzień Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę. Dziękujemy też za ofiary składane w kopertach i przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Gromadzone w ten sposób środki przeznaczymy na remont okien pod dachem Arki.

Trwa rekrutacja do Katolickiej Szkoły Podstawowej Ruchu Światło-Życie na os. Jagiellońskim 17. Są jeszcze wolne miejsca do wszystkich klas. Więcej informacji na stronie: oazowa.pl. Chrześcijańska Szkoła Podstawowa „Emmanuel” z os. Uroczego 14 zaprasza na dzień otwarty 24 kwietnia od 10.00 do 14.00.

Zachęcamy do lektury wielkanocnego numeru „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w który m.in. o rehabilitacji po COVIDzie i szczepieniu przeciw wirusowi. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234276
Dzisiaj: 72
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,162

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu