4 Niedziela Wielkanocna

Dziś Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitwy o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Rozpoczyna on tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Polecamy tę intencję szczególnej modlitwie wszystkich parafian.

Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Bierzmowanie młodzieży naszej parafii będzie mieć miejsce w najbliższa środę na Mszach o 17.00 i 18.00. Bardzo prosimy aby w środę na te wieczorne Msze przyszły tylko osoby zaproszone przez bierzmowanych. Innych parafian zapraszamy na Msze poranne i Mszę o 11.00. Kandydatów do bierzmowania serdecznie zapraszamy na ostatnie przygotowania dziś o 19.00, a w poniedziałek i wtorek o 18.00.

Najbliższa sobota jest pierwszą w maju. O 8.00 Msza Święta wotywna. Od 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek na os. Jagiellońskim 17 zaprasza uczniów klas VIII i ich rodziców do zapoznania się ze swą ofertą edukacyjną. Szkoła szczyci się stuprocentową zdawalnością egzaminu maturalnego i proponuje 5 klas z rożnymi przedmiotami rozszerzonymi. Więcej informacji na plakacie i stronie www.dominik.edu.pl.

Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Ks. Kardynała Franciszka Macharskiego przy ul. Prostej 35a zachęca dzieci, młodzież i dorosłych (w wieku 6-23 lat) do podjęcia nauki w nowym roku szkolnym 2021/2022. Szczegóły na plakacie.

Zachęcamy do lektury wielkanocnego numeru „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w który m.in. artykuł „Światło dla duszy” o kierownictwie duchowym. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234270
Dzisiaj: 66
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,156

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu