Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W liturgii w tym tygodniu: w sobotę św. Rity. Niedziela za tydzień to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 17.00. W tym tygodniu na nabożeństwach majowych będziemy się też przygotowywać do Zesłania Ducha Świętego.

W najbliższą sobotę wieczorem w naszym kościele czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Rozpocznie się ono o 20.00. W programie konferencja, uwielbienie, modlitwa wstawiennicza i Eucharystia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.  

Za tydzień Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja. Serdecznie nań zapraszamy.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę. Dziękujemy także za ofiary składane w kopertach i przesyłane na konto. Wszystkie gromadzone środki zostaną przeznaczone na remont okien pod dachem Arki.

W przyszłą niedzielę przy naszej parafii odbędzie się kwesta na rzecz Chrześcijańskiego Braterstwa Chorych, które organizuje rekolekcje i wspiera osoby z niepełnosprawnością.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana” oraz „Gościa Niedzielnego”, w który m.in. artykuł „Góra z widokiem na wieczność” o tajemnicy Wniebowstąpienia Pańskiego. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234156
Dzisiaj: 117
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,042

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu