10 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Jadwigi Królowej, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę Niepokalanego Serca Maryi.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia Uroczystości Bożego Ciała: służbie liturgicznej, dzieciom, asystom feretronów, sztandarów i baldachimu, Siostrom, Panu Organiście i chórowi „Arka”. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku już bez przeszkód będziemy mogli odbyć procesję po ulicach.

Do czwartku zapraszamy na nabożeństwa oktawy Bożego Ciała. Dziś o 17.00 a w dni powszednie o 17.30 nieszpory eucharystyczne i procesja. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów i asysty oraz panów noszących baldachim. Na koniec oktawy w czwartek poświęcenie wianków.

Po zakończeniu oktawy Bożego Ciała, od piątku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będą one w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele o 17.00.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na Mszach o 8.00, 11.00 i 18.00 odnowimy akt poświęcenia narodu polskiego Sercu Jezusa. Z racji uroczystości w piątek nie ma postu. Także w piątek adoracja i spotkanie Stowarzyszenia Krwi Chrystusa o 16.00.

Za tydzień w niedzielę nabożeństwo fatimskie. Z tej racji po południu będzie Msza o 16.00 a potem dopiero o 18.00. Nie będzie Mszy o 19.00. Po Mszy o 18.00 różańcowa procesja pokutna. Czuwanie fatimskie będzie w niedzielę od godziny 14.00 w kaplicy pojednania. Po nabożeństwie fatimskim czuwanie będzie jeszcze trwać do godziny 21.00 i wówczas będzie już w kościele.

Za tydzień kwestować będą wolontariusze hospicjum dla dzieci „Alma spei”

Parafia św. Maksymiliana w Mistrzejowicach zaprasza od jutra na rekolekcje „Tydzień ze św. Józefem”. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

Parafia św. Józefa na os. Kalinowym organizuje 6-dniową pielgrzymkę szlakiem kard. Stefana Wyszyńskiego. Ulotki z informacją można znaleźć w grocie.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego” w którym m.in. artykuł o młodych w Kościele dziś i „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234149
Dzisiaj: 110
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,035

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu