24 Niedziela Zwykła

Na początku oddaję głos przedstawicielom fundacji Mleko i Mód, którzy kwestują dziś przy naszym kościele.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Jana Chryzostoma, we wtorek Podwyższenie Krzyża Świętego, w środę Matki Bożej Bolesnej, w czwartek św. Korneliusza i Cypriana, w sobotę św. Stanisława Kostki.

W poniedziałek nabożeństwo fatimskie i odpust z racji 29 rocznicy koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej w naszym kościele. Rozpoczniemy go czuwaniem modlitewnym od 11.00. Od 16.30 spowiedź. O 18.00 uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem biskupa Damiana Muskusa. Po Mszy pokutna procesja różańcowa. Po procesji poświęcenie dewocjonaliów i dalszy ciąg modlitewnego czuwania do 21.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich. Będzie to też okazja do podziękowania księżom Krzysztofowi i Michałowi, którzy pracowali w naszej parafii.

We wtorek nasza parafia zaproszona jest na odpust do Mogiły. Suma odpustowa w tym dniu o 18.00. Godzinę wcześniej nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Odpust w Mogile przez cały ten tydzień. Jego program jest gablocie parafialnej.

W czwartek o 18.00 spotkanie scholi dziecięcej. Zapraszamy dzieci należące już do scholi i te, które chciałyby należeć. Spotkanie w sali nr 7 przy ołtarzu polowym.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację i Mszę Świętą w intencji obrony życia w sobotę o 10.00.

Z wyprzedzeniem informujemy, że przygotowanie do bierzmowania rozpoczniemy w pierwszy piątek, 1-go października. Zapraszamy młodych szczególnie z klas siódmych i ósmych na Mszę Świętą o 18.00 i po niej na spotkanie.

Serdecznie zachęcamy do Żywego Różańca Rodziców za Dzieci. Inicjatywa ta polega na codziennej modlitwie jedną dziesiątką różańca. Informacja o tej inicjatywie na stolikach z gazetami pod organami i w grocie.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Spotkanie nowohuckich uczestników Krakowskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę w niedzielę za tydzień o 18.00 w parafii św. Maksymiliana w Mistrzejowicach.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz specjalnego wydania „Gościa Niedzielnego” na dzień beatyfikacji kard. Wyszyńskiego i matki Czackiej. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234154
Dzisiaj: 115
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,040

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu