23 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w środę święto Narodzenia NMP.

Dziś przy naszym kościele można wziąć udział w narodowym spisie powszechnym. Rachmistrzowie spisowi są przy stoliku pod dzwonami oraz przy drzwiach od strony parkingu i służą chętną pomocą.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza w czwartek na adorację i spotkanie o 16.00.

Także w czwartek o 18.00 spotkanie scholi dziecięcej. Zapraszamy dzieci należące już do scholi i te, które chciałyby należeć. Spotkanie odbędzie się w sali nr 7 przy ołtarzu polowym.

I jeszcze w czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie pogłębienia wiedzy religijnej – katecheza dla dorosłych, w sali nr 8. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Pismem Świętym, nauczaniem i historią Kościoła.

Informujemy, że intencje mszalne na pierwsze półrocze 2022 roku będziemy przyjmować od poniedziałku. W poniedziałek intencje będziemy przyjmować od godziny 13.00 w kaplicy pojednania. Z tego względu wyjątkowo w poniedziałek spowiedź od 16.30 do 18.00 będzie w kościele.

Siostry służebniczki zapraszają na pielgrzymkę do Gostynia i Kalisza śladami bł. Edmunda Bojanowskiego z okazji jubileuszu 150 rocznicy jego śmierci. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 18-19 września. Koszt 200 zł. Zapisy w zakrystii z zaliczką 20 zł do 10 września.

W przyszłą niedzielę Fundacja Mleko i Miód oraz Środowiskowy Dom Samopomocy działający przy Parafii Św. Maksymiliana w Nowej Hucie będzie po każdej Mszy w naszym kościele rozprowadzał płyty z piosenkami nagranymi przez osoby niepełnosprawne wraz z krakowskimi artystami. Ofiara za płytę będzie dobrowolna, a środki uzyskane ze sprzedaży płyt posłużą rozbudowie domu dla najbardziej potrzebujących.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii „Gościa Niedzielnego” oraz specjalnego wydania „Gościa” o prymasie Wyszyńskim i matce Róży Czackiej przed ich beatyfikacją. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234154
Dzisiaj: 115
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,040

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu