22 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w piątek św. Grzegorza Wielkiego.

W środę rozpoczyna się nowy rok szkolny. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, wychowawców i dyrekcje szkół na Mszę Świętą o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym o 8.00.

Także w środę o 11.00 na Mszy Świętej rozpoczynającej nowy rok zgromadzi się młodzież Liceum św. Dominika sióstr salezjanek. Z tego względu Msza o 11.00 w środę będzie celebrowana przy głównym ołtarzu.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina Święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Szczególnie zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego. W Msza wotywna o 8.00. Chorych odwiedzimy od godziny 9.00.

W czwartek po wieczornej Mszy Świętej pierwsze po wakacjach spotkanie pogłębienia wiedzy religijnej – katecheza dla dorosłych. Zapraszamy do sali nr 8.

W niedzielę za tydzień na Mszy o 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

Informujemy, że intencje mszalne na pierwsze półrocze 2022 roku będziemy przyjmować od 6 września, czyli od poniedziałku za tydzień.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym można znaleźć odpowiedź na pytanie: czy Jezus chodził do szkoły oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Na nowy tydzień życzymy wszystkim udanego czasu.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234821
Dzisiaj: 255
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,707

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu