21 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Bartłomieja; w czwartek MB Częstochowskiej; w piątek św. Moniki; w sobotę św. Augustyna.

Dziś Msza o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

W kończącym się sierpniu, miesiącu trzeźwości, zachęcamy do podjęcia abstynencji od alkoholu w intencji trzeźwości w naszych rodzinach i całym naszym narodzie. Deklaracje abstynencji można wpisać do księgi wyłożonej na stoliku w grocie Matki Bożej.

Ze względu na konieczne prace remontowe manuałów przez najbliższy czas nie będą czynne nasze organy. Do liturgii pan organista będzie nam akompaniował na instrumencie elektronicznym.

W przyszłym tygodniu przy naszym kościele kwestować będą księża michaelici zbierający środki na budowę kościoła w Młochowie koło Warszawy.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł o wierze, która może przetrwać dziś tylko w rodzinach oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Na ostatni już wakacyjny tydzień życzymy udanego czasu czy to pracy, czy to wypoczynku wszystkim parafianom i gościom naszej parafii.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234821
Dzisiaj: 255
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,707

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu