26 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Wincentego a Paulo, we wtorek św. Wacława, w środę św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek św. Hieronima, w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w sobotę św. Aniołów Stróżów.

Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą dziś o 17.30.

W tym tygodniu będziemy gościć w naszym kościele relikwie bł. ks. Michaela McGivneya – założyciela zakonu Rycerzy Kolumba. Peregrynacja jego relikwii rozpocznie się na wieczornej Mszy Świętej w poniedziałek. Po Mszy będzie różaniec prowadzony przez Rycerzy Kolumba z naszej parafii. We wtorek i środę różaniec przy relikwiach Błogosławionego będzie o 17.30 w Grocie. Zachęcamy do polecenia siebie i bliskich temu możnemu patronowi. Na stolikach z prasą jest darmowa gazeta o bł. ks. Michaelu.

W piątek pierwszy dzień października. Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Serdecznie zapraszamy nań wszystkich a szczególnie dzieci. Nabożeństwa w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 17.00.

W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 16.30 do 18.00. Po południu w piątek dodatkowa Msza Święta o 16.00. W sobotę Msza wotywna o 8.00 a po niej różaniec fatimski. Od 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

Młodzież, która chce przygotować się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w piątek. Rozpoczniemy go Mszą Świętą o 18.00. Po Mszy Świętej spotkanie w grupach. Zaproszenie to jest skierowane do młodzieży z klas siódmych, ósmych oraz starszych, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszamy także rodziców kandydatów do bierzmowania. Zwłaszcza rodziców siódmoklasistów, którzy rozpoczynają przygotowanie.

W sobotę 11 rocznica śmierci ks. Jana Gwizdonia. Polecamy go modlitwie.

W niedzielę za tydzień spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca na Mszy o 8.00.

Ponawiamy zachętę do Żywego Różańca Rodziców za Dzieci. Informacje o tej inicjatywie można znaleźć na stolikach z gazetami pod organami i w grocie.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł „Przebity zakonnik” o stygmatach św. ojca Pio. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu