27 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. s. Faustyny Kowalskiej, w czwartek MB Różańcowej, w sobotę bł. Wincentego Kadłubka.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o 17.00. Warto pamiętać zdanie s. Łucji dos Santos – wizjonerki z Fatimy: „Nie ma w życiu problemu, którego by nie można było rozwiązać za pomocą różańca”.

W środę wszyscy należący do Wspólnoty Żywego Różańca mogą uzyskać odpust zupełny z racji wspomnienia MB Różańcowej pod zwykłymi warunkami, czyli: stan łaski uświęcającej, przyjęcie komunii sakramentalnej, wyznanie wiary, modlitwa Ojcze Nasz i Zdrowaś Maryjo oraz dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

W piątek ks. Jarosław Gawęda organizuje wyjazd na spektakl pt. „Pogodynka”. Spektakl wystawia grupa teatralna Misterium w Myślenicach, która ma już kilkuletnią tradycję i wiele udanych realizacji teatralnych. Wyjazd spod kościoła w piątek o 18.00. Koszt wyjazdu to 10 zł plus ofiara za udział w spektaklu. Zapisy w zakrystii po Mszy Świętej.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych. Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych modlimy się przez cały rok od początku listopada w każdą niedzielę przed wybraną Mszą Świętą i ofiarujemy za nich Mszę Świętą w każdym miesiącu w drugi piątek o 18.00. Za zmarłych poleconych w wypominkach jednorazowych modlimy się na różańcu przez cały listopad w dni powszednie o 17.15. Serdecznie zachęcamy do polecenia swych zmarłych modlitwie całej naszej parafialnej wspólnoty.

W niedzielę za tydzień XXI Dzień Papieski. Będziemy zbierać ofiary do puszek na stypendia dla młodych ludzi, których nie stać na utrzymanie i uzyskanie dobrego wykształcenia.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego”. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Parafia św. Józefa na os. Kalinowym organizuje pielgrzymkę do Medziugorje w terminie 15-23 października. Grupę poprowadzi ks. Wacław Kozicki. Zapisy i informacje u ks. Wacława – nr tel. 600 211 872 lub 691 570 141

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234140
Dzisiaj: 101
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,026

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu