31 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych, we wtorek Dzień Zaduszny, w czwartek św. Karola Boromeusza.

We Wszystkich Świętych Msze w naszej parafii według porządku niedzielnego. Na cmentarzu w Grębałowie Msza za zmarłych z naszej parafii będzie o 11.00 i 14.00. O 15.00 procesja.

W Dzień Zaduszny. Msze Święte będą celebrowane o: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 16.00 i 18.00. Msze o 8.00 i 18.00 w intencjach zbiorowych, które zostaną wygłoszone przed Mszą. Po tych Mszach odprawimy procesje różańcowe z wypominkami wewnątrz kościoła.

Przez cały listopad będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych na różańcu w Grocie Matki Bożej o 17.15 w dni powszednie.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych. Także dziś i jutro po Mszach przed południem i o godzinie 16.00 siostra przyjmuje wypominki w kancelarii parafialnej.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta o 16.30. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Po południu w piątek dodatkowa Msza Święta o 16.00. W sobotę o 8.00 Msza Święta wynagradzająca i po niej różaniec. Od 9.00 odwiedzimy chorych z komunią świętą.

W czwartek po Mszy wieczornej w sali nr 8 spotkanie pogłębienia wiedzy religijnej. Tym razem spotkanie będzie poświęcone tematowi pytań synodu biskupów. Lista tych pytań jest dostępna na stoliku z prasa pod organami i w grocie. Wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać na tematy zaproponowane przez Papieża i synod zapraszamy serdecznie.

W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII. Zapraszamy na Mszę Świętą o 18.00 i spotkanie po niej w kościele.

W najbliższą sobotę zapraszamy na wieczór wynagrodzenia z zawierzeniem Sercu Maryi. O 17.15 modlitwa różańcowa. Po niej Msza Święta i dalej czuwanie przed Najświętszym Sakramentem z medytacją wynagradzającą, zawierzeniem i muzycznym uwielbieniem.

W niedzielę za tydzień spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca na Mszy o 8.00.

Nasza parafia organizuje wycieczkę do Lwowa w dniach 12-14 listopada. Zapisy w kancelarii u siostry do piątku. Bliższych informacji udziela ks. Piotr Waligóra.

Już dziś zapraszamy na Śpiewogranie Patriotyczne 11 listopada o 19.00 w kaplicy pojednania. Będzie to okazja, aby wspólnie wyśpiewać utwory, które niegdyś zagrzewały Polaków do walki o niepodległość. Wydarzenie przygotowuje Grupa Oazowa z naszej parafii.

W naszej parafii wznawia działalność punkt bezpłatnych porad prawnych. Będzie on otwarty w czwartki o 17.00. Pierwszy dyżur radcy prawnego 18 listopada.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym m.in. refleksja o tajemnicy czyśćca. Polecamy też „Biuletyn Informacyjny” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego”, który publikuje refleksję o życiu i umieraniu. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234150
Dzisiaj: 111
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,036

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu