Święto Chrztu Pańskiego

Dziś kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jutro rozpoczyna się okres zwykły w liturgii. Zgodnie z polska tradycją kolędy i dekoracje bożonarodzeniowe będą nam towarzyszyć do święta Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego.

We wtorek spotkanie Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa o 16.30 w sali nr 9.

W czwartek czuwanie fatimskie. Rozpocznie się ono od Mszy Świętej o 11.00 a zakończy przed Mszą o 18.00. Czuwanie będzie mieć miejsce w grocie.

Także w czwartek spotkanie Stowarzyszenia Krwi Chrystusa o 16.00 na adoracji w grocie i potem w sali nr 9.

Od czwartku wracają też spotkania „Pogłębienia wiedzy religijnej”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem znajomości Pisma Świętego, Katechizmu Kościoła Katolickiego, historii Kościoła oraz modlitwy. Spotkania w każdy czwartek po wieczornej Mszy Świętej w sali nr 8.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na modlitwę w sobotę o 10.00 w grocie i na Mszę o 11.00 w intencji obrony życia.

Osoby, które chciałyby jeszcze zaprosić księdza z wizytą duszpasterską – kolędą, prosimy aby zgłosiły swoje zaproszenie w zakrystii po Mszy Świętej dzisiaj.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Na antresoli naszego kościoła można zobaczyć pokonkursową wystawę szopek.

Siostry salezjanki zapraszają na wspólne kolędowanie do Liceum św. Dominika na os. Jagiellońskim 17. Będzie ono w najbliższy czwartek o 17.00.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, w którym między innymi artykuły wyjaśniające tajemnicę Chrztu Pana Jezusa oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234148
Dzisiaj: 109
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,034

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu