2 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Antoniego pustelnika, w środę św. Agnieszki.

W najbliższy czwartek zapraszamy na kolędowanie z Nadzieją. O 19.00 wieczorem środowisko kawiarni i restauracji „Nadzieja” poprowadzi w naszym kościele uwielbienie ze śpiewem kolęd. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy.

W niedzielę za tydzień Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja. Serdecznie zapraszamy na nią wszystkich słuchaczy Radia.

Dni od 16 do 25 stycznia to tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Prosimy wszystkich o pamięć o tej ważnej intencji w swoich modlitwach osobistych. Będziemy też polecać tę intencję na Mszach Świętych w tym czasie.

Przypominamy, że w naszej parafii działa bezpłatna kancelaria porad prawnych. Jest ona czynna w każdy czwartek o godzinie 17.00 w pomieszczeniach kancelarii parafialnej.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz wszystkie ofiary składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Gromadzone w ten sposób środki będą przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym dodatek: druga płyta CD z nagraniem Pisma Świętego w formie słuchowiska. Gazety na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234809
Dzisiaj: 243
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,695

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu