7 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek święto Katedry św. Piotra, w środę św. Polikarpa.

W najbliższy czwartek, 24.02, odbędzie się spotkanie z przedstawicielami stowarzyszenia „Dzieło dla Orientu” na temat sytuacji chrześcijan w Libanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich. Spotkanie będzie w kościele po Mszy wieczornej, czyli o 18.30.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz te przesyłane na konto i składane w kopertach. Zebrane środki będą przeznaczone na inwestycje w naszej parafii – remont okien pod dachem Arki.

Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą o 17.30 w niedzielę za tydzień w intencji Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja, jego założyciela i dzieł przy nim powstałych.

Uczestników konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową prosimy, aby odebrali swoje dzieła z kościoła. Są one wyłożone w części kościoła za ołtarzem przy wyjściu pod ołtarz fatimski.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 86 zapraszają rodziców i dzieci na dni otwarte 24 i 28 lutego w godzinach 17.00-18.30. Szczegóły programu na plakacie.

Zachęcamy do lektury lutowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, w którym artykuł o niesprawiedliwych oskarżeniach wobec papieża Benedykta XVI. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w Grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234820
Dzisiaj: 254
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,706

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu