8 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w środę Popielec, w piątek św. Kazimierza.

Rodzina Radia Maryja zaprasza dziś na Mszę Świętą o 17.30.

Dziś ostatnia niedziela przed wielkim postem. Jutro i we wtorek czterdziestogodzinne nabożeństwo w intencji dobrego przeżycia wielkiego postu, prawdziwego nawrócenia, owocnych rekolekcji wielkopostnych. Od 8.30 do 18.00 będziemy adorować Najświętszy Sakrament na głównym ołtarzu. Msza Święta o 11.00 będzie celebrowana również przy głównym ołtarzu. O 17.30 odprawimy nieszpory przed Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W poniedziałek na Mszy Świętej wieczornej i po niej na różańcu będziemy się modlić o pokój na Ukrainie. Zapraszamy do tej modlitwy wszystkich a szczególnie mieszkających wśród nas Ukraińców.

W środę Popielec. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 16.00; 18.00 i dodatkowo o 19.00. Ofiara zbierana na tacę w Popielec będzie przeznaczona na pomoc dla Ukrainy. W Popielec obowiązuje post ścisły. W tym dniu nie będzie czynna kancelaria parafialna.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Nie będzie dodatkowych Mszy. Wieczorem o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII. W sobotę Msza wotywna o 8.00. Od 9.00 odwiedziny chorych. Po południu wieczór zawierzenia: o 17.15 różaniec, o 18.00 Msza Święta i po niej medytacja w duchu fatimskim zakończona indywidualnym błogosławieństwem.

W piątek Droga Krzyżowa o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych, o 19.00 dla młodzieży.

Niedziela za tydzień jest pierwszą niedzielą wielkiego postu. Rozpoczniemy nabożeństwa Gorzkich Żali. Będą one o 16.00 a bezpośrednio po nich Msza.

W niedzielę za tydzień będziemy gościć w naszej parafii siostry nazaretanki, które będą kwestować przy naszym kościele na pomoc w budowie kościoła w Ghanie.

Ogłoszenia, o które nas proszono:

Szkoła Podstawowa nr 87 na os. Teatralnym 35 ogłasza nabór do klas pierwszych – sportowych. Zaprasza na dzień otwarty 1 marca od 16.00 do 18.00.

Od najbliższego piątku wchodzi do kin film „Cud Guadalupe”. Zachęcamy do obejrzenia tej filmowej opowieści o objawieniu Matki Bożej w Meksyku.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, w którym szereg artykułów o sytuacji na Ukrainie. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w Grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234861
Dzisiaj: 295
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,747

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu