1 Niedziela Wielkiego Postu

Dziś i we wszystkie niedziele wielkiego postu po południu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po nich Msza Święta bez kazania. Potem jak zawsze w niedziele Msze o 17.30 i 19.00.

Dzisiejsza ofiara z tacy jest przeznaczona w całości na rzecz Centrum św. Jana Pawła II w Łagiewnikach na „Białych Morzach”.

Pragniemy serdecznie podziękować za ofiary złożone w ostatnich dniach na pomoc Ukrainie. Kwesta do skarbon i taca w środę popielcową przyniosły kwotę 70 tysięcy złotych. Bóg zapłać za niezwykłą hojność.

W poniedziałek na Mszy Świętej wieczornej i po niej na różańcu będziemy się modlić o pokój na Ukrainie. Zapraszamy do tej modlitwy wszystkich a szczególnie mieszkających wśród nas Ukraińców.

We wtorek o 16.30 spotkanie Straży Honorowej Najśw. Serca Pana Jezusa w sali nr 9.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza w każdy wtorek wielkiego postu po Mszy o 11.00 na modlitwę koronką do Przenajświętszej Krwi Zbawiciela, a w najbliższy czwartek, 10 marca, na adorację w grocie o 16.00 i spotkanie po niej w sali nr 9. Wspólnota zaprasza szczególnie nowe osoby, które chciałyby do niej dołączyć.

W piątek Droga Krzyżowa o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych, o 19.00 dla młodych.

Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich chętnych – mężczyzn i kobiety do włączenia się do wspólnej modlitwy. Osoby  chcące dołączyć do Róż prosimy o zgłoszenie swej woli u siostry w kancelarii parafialnej.

Państwowa Szkoła Aspirantów Pożarnictwa na os. Zgody 18 prowadzi całodobową zbiórkę darów dla Ukrainy. Także u nas dziś do godziny 11.00 można składać takie dary.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, w którym dziś dodatek, kolejna płyta z Pismem Świętym w formie słuchowiska. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w Grocie.

Po błogosławieństwie osoby, które nie mogły uczestniczyć we Mszy w Popielec, a chciałyby przyjąć znak popiołu na swoją głowę, prosimy o podejście do stopnia komunijnego.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Szkoła Podstawowa, Branżowa i Przysposabiająca do Pracy na os. Sportowym 28 w Nowej Hucie zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz uczniów klas ósmych z niepełnosprawnością intelektualną na Dzień Otwarty w sobotę 12 marca. Szczegóły na plakatach.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234278
Dzisiaj: 74
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,164

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu