2 Niedziela Wielkiego Postu

W liturgii w tym tygodniu: w sobotę uroczystość św. Józefa.

Obchodzimy dzisiaj rocznicę wyboru Ojca Świętego Franciszka – polecamy go modlitwie wszystkich parafian.

Dziś czuwanie fatimskie od 14.00 do Gorzkich Żali. Będzie mieć ono miejsce w Grocie.

Dziś i we wszystkie niedziele wielkiego postu po południu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po nich Msza Święta bez kazania. Potem jak zawsze w niedziele Msze o 17.30 i 19.00.

W poniedziałek na Mszy Świętej wieczornej i po niej na różańcu będziemy się modlić o pokój na Ukrainie. Zapraszamy do tej modlitwy wszystkich a szczególnie mieszkających wśród nas Ukraińców.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza w każdy wtorek wielkiego postu po Mszy o 11.00 na modlitwę koronką do Przenajświętszej Krwi Zbawiciela.

W najbliższy piątek będziemy przeżywać w naszej świątyni nabożeństwo stacyjne. Zapraszamy na Mszę Świętą o 18.00, której przewodniczyć będzie ks. bp Robert Chrząszcz. Będziemy się modlić za naszą parafię i za całą naszą diecezję, o prawdziwe nawrócenie w wielkim poście i o pokój. Serdecznie zapraszamy wszystkich. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek będzie o 16.30 dla dzieci i o 17.15 dla dorosłych i młodzieży. Nie będzie Drogi Krzyżowej o 19.00.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza w sobotę na adorację o 10.00 i Mszę Świętą o 11.00 w intencji obrony życia ludzkiego.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich chętnych – mężczyzn i kobiety do włączenia się do tej wspólnoty modlitwy. Osoby chcące dołączyć do Róż prosimy o zgłoszenie swej woli u siostry w kancelarii parafialnej.

Ks. Jarosław organizuje wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Myślenic w piątek, 25 marca. Wyjazd będzie o 18.00. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Koszt 20 złotych.

Państwowa Szkoła Aspirantów Pożarnictwa na os. Zgody 18 prowadzi całodobową zbiórkę darów dla Ukrainy. Prosi o środki higieny, ciepłe ubrania i żywność.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym m.in. artykuł o Stacjach Drogi Krzyżowej w naszym kościele; „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego” oraz specjalnego wydania „Gościa” w formie albumu poświęconego św. Ojcu Pio. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w Grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234270
Dzisiaj: 66
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,156

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu