3 Niedziela Wielkiego Postu

Dziś i w kolejne niedziele Gorzkie Żale o 16.00. Bezpośrednio po nich Msza bez kazania. Potem jak zawsze w niedziele Msze o 17.30 i 19.00. Za tydzień i w kolejne niedziele na Gorzkich Żalach będziemy zbierać ofiary na dekoracje Ciemnicy i Grobu Bożego.

W poniedziałek na Mszy wieczornej i po niej na różańcu modlimy się o pokój na Ukrainie. Zapraszamy serdecznie wszystkich do tej modlitwy.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza w każdy wtorek wielkiego postu po Mszy o 11.00 na modlitwę koronką do Przenajświętszej Krwi Zbawiciela.

W piątek Zwiastowanie Pańskie. W tym dniu Msze jak w dni powszednie. Na Mszy o 11.00 i 18.00 można będzie podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Deklaracje adopcji są przygotowane w Grocie. Droga Krzyżowa w piątek będzie o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych a o 19.00 specjalna Droga Krzyżowa w intencji obrony życia. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje post. Przed uroczystością Zwiastowania Pańskiego codziennie po Mszy o 11.00 odprawiamy modlitwy Tygodnia Życia.

Ks. Jarosław organizuje wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Myślenic w najbliższy piątek o 18.00. Myślenicka grupa teatralna od wielu już lat przygotowuje przedstawienie Męki Pańskiej, będące niezwykłym wydarzeniem artystycznym i duchowym. Serdecznie zachęcamy do udziału. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Koszt 20 złotych.

Rodzina Radia Maryja zaprasza w niedzielę za tydzień na Mszę w intencjach Kościoła, Ojczyzny i Radia Maryja o 17.30.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę i wszystkie ofiary przesyłane na konto parafii oraz składane w kopertach. Wszystkie te środki będą przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki. Na tablicy z tyłu kościoła można zobaczyć wstępny projekt witraża, który znajdzie się w tych oknach.

Z wyprzedzeniem informujemy, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii pod hasłem „Jezus leczy złamanych na duchu” będziemy przeżywać od niedzieli 3 kwietnia do środy 6 kwietnia. Poprowadzi je ks. Andrzej Telus, misjonarz, duszpasterz akademicki na Miasteczku Studenckim. Już teraz zapraszamy i prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na spotkania rekolekcyjne.

Państwowa Szkoła Aspirantów Pożarnictwa na os. Zgody 18 prowadzi zbiórkę darów dla Ukrainy. Prosi o środki higieny, nową bieliznę, żywność długoterminową i wodę.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Szkoła Podstawowa nr 101 na os. Jagiellońskim 9 ogłasza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2022/23 od 1 do 31 marca 2022r.

W niedzielę za tydzień zmiana czasu na letni.

Zachęcamy do lektury marcowego numeru „Głosu Arki Pana”; „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego” oraz specjalnego wydania „Gościa” w formie albumu o św. Ojcu Pio. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w Grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234277
Dzisiaj: 73
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,163

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu