20 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek Wniebowzięcie NMP; w środę św. Jacka; w sobotę św. Bernarda.

Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Zielnej. Jest to święto zobowiązujące w sumieniu do uczestnictwa we Mszy Świętej. Msze w naszym kościele według porządku niedzielnego czyli o 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 16.00, 17.30 i 19.00. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie ziół i kwiatów.

W sierpniu, miesiącu trzeźwości, serdecznie zachęcamy do podjęcia abstynencji w intencji naszych rodzin i całego narodu. Deklaracje abstynencji można wpisać do księgi wyłożonej na stoliku w grocie Matki Bożej.

W najbliższy czwartek otwarty miting Grupy Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” działającej w naszej parafii. Miting otwarty jest spotkaniem, na które może przyjść każdy. Serdecznie zachęcamy do udziału w takim spotkaniu wszystkich, którzy zmagają się z chorobą alkoholową, zarówno osoby uzależnione, jak i ich krewnych. Spotkanie może być pomocą w szukaniu ratunku i wsparcia. Miting będzie miał miejsce w czwartek o 18.30 w sali na przeciwko kawiarni „Nadzieja”.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki i planowany remont wejścia do Kaplicy Pojednania.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Wszystkim korzystającym z wakacji, czy to wyjeżdżającym z Krakowa, czy też odwiedzającym nasze miasto życzymy dobrego wypoczynku. Tym zaś, którzy nie mogą wyjechać cierpliwości i owocnego przeżycia nowego tygodnia.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234818
Dzisiaj: 252
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,704

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu