19 Niedziela Zwykła

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej będziemy adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. A teraz wysłuchajmy ogłoszeń.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Dominika; we wtorek św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein, patronki Europy; w środę św. Wawrzyńca; w czwartek św. Klary; w sobotę MB Kalwaryjskiej.

W sobotę kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie. Czuwanie modlitewne rozpocznie się od Mszy o 11.00. Od 16.30 spowiedź. O 18.00 Msza Święta a po niej pokutna procesja różańcowa. Po procesji poświęcenie dewocjonaliów i dalszy ciąg czuwania do godziny 21.00. Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwie. Szczególnie zapraszamy dzieci sypiące kwiaty, asysty feretronów, baldachimu, światła.

W sierpniu, miesiącu trzeźwości, serdecznie zachęcamy do podjęcia abstynencji w intencji naszych rodzin i całego narodu. Deklaracje abstynencji można wpisać do księgi wyłożonej na stoliku w grocie Matki Bożej.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Rozpoczynającym urlopy i kontynuującym wypoczynek życzymy udanego czasu, a pracującym i tym, którzy wyjechać nie mogą, Bożej opieki i pokoju serca.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234830
Dzisiaj: 264
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,716

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu