22 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela; w czwartek bł. Bronisławy; w sobotę św. Grzegorza Wielkiego.

Dziś Msza o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

W czwartek rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy Nauczycieli i Wychowawców, Rodziców, Młodzież i Dzieci na Mszę Świętą o 8.00. Zachęcamy także wszystkich do spowiedzi, aby rozpocząć nowy rok nauki w pełnej otwartości na łaskę Bożą.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Po południu w piątek dodatkowe Msze Święte o 16.00 i 17.00. W sobotę Msza wotywna o 8.00. Od 9.00 odwiedzimy chorych z komunią świętą.  

Spowiadamy w kaplicy pojednania. Przepraszamy za trudności z dojściem do kaplicy. Prace, które są prowadzone wokół naszego kościoła nie zależą od nas. Jest to inwestycja Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Z wyprzedzeniem pragniemy poinformować, że od poniedziałku za tydzień, czyli od 5 września, będziemy przyjmować intencje mszalne pierwsze półrocze przyszłego roku.

Przed nami ostatnie dni sierpnia, miesiąca trzeźwości.  Serdecznie zachęcamy do podjęcia abstynencji w intencji naszych rodzin i całego narodu. Deklaracje abstynencji można wpisać do księgi wyłożonej na stoliku pod figurą Pana Jezusa przy głównym ołtarzu.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana” i „Gościa Niedzielnego”, który podejmuje trudny temat odrzucenia Pana Boga w naszym społeczeństwie. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Zespół Szkół Gastronomicznych zachęca do udziału w bezpłatnych kursach kwalifikacyjnych w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik i kelner. Kurs trwa rok i daje uprawnienia zawodowe. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234154
Dzisiaj: 115
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,040

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu