23 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w czwartek święto Narodzenia NMP.

W naszej wspólnocie parafialnej witamy ks. Konrada Natkańca, który zastąpił ks. Andrzeja Małysę. Witamy także nowe siostry. Siostrę Ligię, która będzie przełożoną Wspólnoty. Siostry katechetki: s. Beatę i s. Katarzynę. Siostrę zakrystiankę Teresę. Siostrę Wirginię, która będzie pracować w kancelarii oraz s. Emanulę, która będzie pomagać chorej s. Dolorosie. Dziękujemy za lata pracy księdzu Andrzejowi i siostrom: Akwilli, Dąbrówce, Ewie, Agni, Tadeuszy, Jolancie. Życzymy im Bożej opieki w nowym miejscu ich misji.

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Swoje spotkania wznawiają grupy duszpasterskie. W czwartek o 18.00 spotkanie scholii parafialnej w sali nr 7. Zapraszamy dzieci, które uczestniczyły w scholii i te, które chciałyby dołączyć. Także w czwartek po Mszy wieczornej spotkanie pogłębienia wiedzy religijnej w sali nr 8. W piątek o 17.00 w sali oazowej (dziupli) spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów.

Wspólnota Żywego Różańca zaprasza osoby, które chciałyby dołączyć do wspólnej modlitwy. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do siostry w kancelarii parafialnej.

Straż Honorowa Serca Jezusowego zaprasza na spotkanie we wtorek o 16.30 w sali nr 9. Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację w czwartek o 16.00 i po niej na spotkanie w sali nr 9.

Od poniedziałku będziemy przyjmować intencje mszalne na pierwsze półrocze przyszłego roku. W poniedziałek, wyjątkowo, intencje będziemy przyjmować w kaplicy pojednania od 13.00. W następne dni na dyżurze księdza w kancelarii parafialnej. W poniedziałek wyjątkowo spowiedź od 16.30 do 18.00 będzie w kościele.

W niedzielę za tydzień XXX Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej. Serdecznie zachęcamy do udziału. Rozpoczęcie pielgrzymki o 9.00 na Drodze Krzyżowej przy stacji „U Piłata”.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Głosu Arki Pana”, który podejmuje temat 30 rocznicy koronacji figury Matki Bożej fatimskiej w naszym kościele, „Gościa Niedzielnego” oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Zespół Szkół Gastronomicznych zachęca do udziału w bezpłatnych kursach kwalifikacyjnych w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik i kelner. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234154
Dzisiaj: 115
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,040

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu