25 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Męczenników z Korei; w środę św. Mateusza; w piątek św. Ojca Pio.

W poniedziałek spotkanie ministrantów i lektorów. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy do zakrystii na 17.00. Natomiast tych, którzy już służą przy ołtarzu na 18.30 do sali oazowej – „dziupli”.

Oaza Młodzieży naszej parafii serdecznie zaprasza młodych po VII klasie szkoły podstawowej do swojej Wspólnoty. Spotkania odbywają się w każdy piątek o 18.30 w sali oazowej – dziupli.

W sobotę pielgrzymka Żywego Różańca do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Rozpoczęcie spotkania o 10.00.

W niedzielę za tydzień odbędzie się VIII Marsz dla Życia i Rodziny w Krakowie. Początek o 12.00 na Placu Matejki. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz wszystkie ofiary składane w kopertach i przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Wszystkie one zostaną przeznaczone na inwestycje w naszym kościele. W tych dniach przekazaliśmy także prośbę o pomoc w opłaceniu ogrzewania naszego kościoła i budynków parafialnych. Za okazane zrozumienie i każde wsparcie składamy serdeczne podziękowanie i obiecujemy pamięć w modlitwie.

Za tydzień przy naszym kościele będzie prowadzona kwesta na rzecz duszpasterstwa młodzieży naszej diecezji, dekanatu i parafii.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się do Żywego Różańca. Osoby pragnące dołączyć do Róż Różańcowych prosimy o zgłoszenie swej woli u siostry w kancelarii parafialnej. Zapraszamy też do Róż Rodziców modlących się za swoje dzieci. Informacje na ten temat zawiera ulotka, którą można znaleźć na stolikach z gazetami.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Parafia św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303 organizuje pielgrzymkę do Guadalupe. Szczegóły w gablocie.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, w którym kolejna płyta CD z Pismem Świętym w formie słuchowiska oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234825
Dzisiaj: 259
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,711

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu