26 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Wincentego à Paulo; w środę św. Wacława; w czwartek śś. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w piątek św. Hieronima; w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Jak było już wspomniane, dziś przy naszym kościele będzie prowadzona kwesta na rzecz duszpasterstwa młodzieży naszej diecezji, dekanatu i parafii. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie.

W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. O 8.00 Msza wotywna i po niej różaniec fatimski. Od 9.00 odwiedzimy chorych. Po południu wieczór zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczniemy go różańcem o 17.15. O 18.00 Msza Święta a po niej medytacja w duchu fatimskim z indywidualnym błogosławieństwem. Zachęcamy do spisania intencji i złożenia ich u stóp Maryi.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się do Żywego Różańca. Osoby pragnące dołączyć do Róż Różańcowych prosimy o zgłoszenie swej woli u siostry w kancelarii parafialnej. Zapraszamy też do Róż Rodziców modlących się za swoje dzieci. Informacje na ten temat zawiera ulotka, którą można znaleźć na stolikach z gazetami.

Kandydatów do bierzmowania informujemy z wyprzedzeniem, że pierwsze spotkanie dla wszystkich będzie w pierwszy piątek, 7 października. Zapraszamy kandydatów z klas ósmych i siódmych oraz starszych, którzy chcieliby przygotować się do bierzmowania. Zapraszamy także rodziców kandydatów z klas siódmych. Spotkanie będzie mieć miejsce w kościele. Rozpoczniemy go Mszą o 18.00.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Szermierczy Uczniowski Klub Sportowy Zerwikaptur Kraków zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia szermierki sportowej, które odbywają się w szkole podstawowej im. B. Jańskiego na os. Niepodległości 19. Informacje szczegółowe na plakacie wiszącym pod dzwonami.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, w którym dodatek historyczny o Armii Krajowej oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234817
Dzisiaj: 251
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,703

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu