27 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Franciszka; w środę św. Faustyny; w piątek Matki Bożej Różańcowej.

W październiku codziennie nabożeństwo różańcowe. Dziś i w każdą niedzielę o 17.00. W dni powszednie o 17.30. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wszystkich a szczególnie będziemy się cieszyć obecnością dzieci i młodych.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek godzina święta o 16.30. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Po południu w piątek dodatkowa Msza Święta o 16.00.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w piątek. Zapraszamy kandydatów z klas ósmych i siódmych oraz starszych, którzy chcieliby przygotować się do bierzmowania. Zapraszamy także rodziców kandydatów z klas siódmych. Spotkanie będzie mieć miejsce w kościele. Rozpoczniemy go Mszą o 18.00.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się do Żywego Różańca. Osoby pragnące dołączyć do Róż Różańcowych prosimy o zgłoszenie swej woli u siostry w kancelarii parafialnej. Zapraszamy też do Róż Rodziców modlących się za swoje dzieci. Informacje na ten temat zawiera ulotka, którą można znaleźć na stolikach z gazetami. Wszyscy członkowie Żywego Różańca mogą otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami w najbliższy piątek z racji wspomnienia MB Różańcowej.

W kancelarii parafialnej Siostra przyjmuje wypominki za zmarłych. Dyżur Siostry w kancelarii jest od wtorku do piątku od 9.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00. W soboty od 9.00 do 11.00. Wyjątek stanowi najbliższy piątek. Z racji pierwszego piątku kancelaria będzie nieczynna.

W niedzielę za tydzień 22 dzień papieski. Przy naszym kościele, tak jak w całej Polsce będzie prowadzona kwesta na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera ubogą, uzdolnioną młodzież w uzyskaniu wykształcenia.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Dziś w kościele na Wzgórzach Krzesławickich koncert charytatywny. Szczegóły na plakacie w gablocie. Serdecznie polecamy. 

 

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234811
Dzisiaj: 245
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,697

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu