28 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w czwartek bł. Honorata Koźmińskiego; w sobotę św. Teresy z Avila.

Dziś w naszej parafii 22 dzień papieski. Do skarbon przy drzwiach kościoła można złożyć ofiary na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera ubogą, uzdolnioną młodzież w uzyskaniu wykształcenia.

W październiku codziennie nabożeństwo różańcowe. Dziś i w każdą niedzielę o 17.00. W dni powszednie o 17.30. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wszystkich a szczególnie będziemy się cieszyć obecnością dzieci i młodych.

W czwartek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Modlitewne czuwanie rozpocznie się od Mszy o 11.00. Od 16.30 spowiedź. O 18.00 Msza Święta i po niej wynagradzająca procesja różańcowa. Po procesji poświęcenie dewocjonaliów i dalszy ciąg czuwania modlitewnego do 21.00.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację w piątek o 16.00 i po niej na spotkanie w sali 9.

W sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację o 10.00 oraz na Mszę o 11.00 w intencji obrony życia.

Niezmiennie ponawiamy zaproszenie do Żywego Różańca i Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci.

W kancelarii parafialnej Siostra przyjmuje wypominki za zmarłych. Dyżur Siostry w kancelarii jest od wtorku do piątku od 9.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00. W soboty od 9.00 do 11.00.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – ofiary z tacy będą w całości przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, w którym artykuł o ks. prałacie Edwardzie Baniaku z racji jego imienin; „Gościa Niedzielnego”, który pisze o 60tej rocznicy rozpoczęcia Soboru Watykańskiego II oraz „Gościa EXTRA” o św. Faustynie jak też „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234861
Dzisiaj: 295
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,747

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu