29 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Ignacego z Antiochii; we wtorek św. Łukasza; w czwartek św. Jana Kantego; w sobotę św. Jana Pawła II.

Rycerze Kolumba zapraszają mężczyzn we wtorek na Mszę Świętą o 18.00 i po niej na spotkanie informacyjne o swej działalności w sali oazowej - „dziupli”.

Grupa Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” działająca przy naszej parafii zaprasza w czwartek o 18.00 na otwarty miting w sali naprzeciw kawiarni. Zachęcamy do udziału borykających się z alkoholizmem u siebie lub w swojej rodzinie.

W sobotę Msza Święta wieczorna będzie ofiarowana w intencji całej parafii przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. To intencja Żywego Różańca.

W niedzielę za tydzień o 17.30 Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą w intencji Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych.

W październiku codziennie nabożeństwo różańcowe. Dziś i w każdą niedzielę o 17.00. W dni powszednie o 17.30. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wszystkich a szczególnie będziemy się cieszyć obecnością dzieci i młodych.

Ponawiamy zaproszenie do Żywego Różańca i Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci. Wolę przynależności do Żywego Różańca zgłaszamy w kancelarii. Chęć modlitwy w Różach Rodziców komunikujemy pocztą internetową na adres podany w ulotkach, które są na stolikach z gazetami.

W kancelarii parafialnej Siostra przyjmuje wypominki za zmarłych. Dyżur Siostry w kancelarii jest od wtorku do piątku od 9.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00. W soboty od 9.00 do 11.00. W niedziele za tydzień i za dwa tygodnie siostra będzie również w kancelarii po Mszach Świętych.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę i wszystkie ofiary składane w kopertach oraz przesyłane na konto parafii. Gromadzone w ten sposób środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszej parafii oraz ogrzewanie kościoła i budynków parafialnych.

Za tydzień Niedziela Misyjna: będziemy gościć w naszej parafii Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Będą oni głosić kazania na wszystkich Mszach Świętych i będą rozprowadzać kalendarze misyjne.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: na nabożeństwie fatimskim zgubiono złotą bransoletę. Na uczciwego znalazcę czeka nagroda. Informacje w zakrystii.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, w który dodatek kolejna płyta CD z Pismem Świętym w formie słuchowiska; „Gościa EXTRA” o św. Faustynie jak też „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234154
Dzisiaj: 115
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,040

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu