31 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych, w środę Dzień Zaduszny, w piątek św. Karola Boromeusza.

Dziś i jutro ostatnie nabożeństwa różańcowe. Dziś o 17.00. Jutro o 17.30.

We Wszystkich Świętych Msze w naszej parafii według porządku niedzielnego. Na cmentarzu w Grębałowie Msza za zmarłych z naszej parafii będzie o 11.00 i 14.00. O 15.00 procesja z modlitwą za zmarłych.

W Dzień Zaduszny Msze w naszym kościele będą celebrowane o: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 16.00 i 18.00. Msze o 8.00 i 18.00 w intencjach zbiorowych, które zostaną wygłoszone przed Mszą. Po tych Mszach odprawimy procesje różańcowe z wypominkami wewnątrz kościoła. W Dzień Zaduszny kancelaria parafialna nie będzie czynna.

Przez cały listopad będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych na różańcu w Grocie Matki Bożej o 17.15 w dni powszednie.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych. Także dziś po Mszach siostra przyjmuje wypominki w kancelarii parafialnej.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta o 16.30. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Po południu w piątek dodatkowa Msza Święta o 16.00. Kandydatów do bierzmowania z klas siódmych zapraszamy na spotkanie w piątek – na Mszy o 18.00 i po niej na katechezie w kościele. W sobotę o 8.00 Msza Święta wynagradzająca i po niej różaniec. Od 9.00 odwiedzimy chorych z komunią świętą. Po południu w sobotę wieczór wynagrodzenia i zawierzenia Niepokalanemu Sercu. O 17.15 różaniec. Po nim Msza Święta. Następnie modlitwa przed Najświętszym Sakramentem z indywidualnym błogosławieństwem. Zachęcamy do udziału i do przygotowania intencji na kartkach, które będą przedstawione Maryi.

Ks. Jarosław organizuje wyjazd do Myślenic na spektakl grupy Misterium pt. „Gość oczekiwany”. Wyjazd w niedzielę za tydzień o 13.00, a powrót ok. 18.00. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

Chór „Arka” zaprasza panów, którzy chcieliby ćwiczyć i śpiewać w nim na spotkanie we wtorki o 18.30 w sali nr 8.

Dziś przy naszym kościele można nabyć znicze na groby. Znicze rozprowadza młodzież, która przygotowuje się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w przyszłym roku w Lizbonie. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na ten właśnie cel.

Zachęcamy do lektury: nowego, listopadowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym s. Ligia podejmuje refleksję nad miłością bezinteresowną; „Gościa Niedzielnego”, w którym artykuły o świętych i o rzeczach ostatecznych, jak też „Biuletynu Informacyjnego”.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234858
Dzisiaj: 292
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,744

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu