32 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w środę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek św. Leona; w piątek św. Marcina z Tours.

Przez cały listopad w dni powszednie o 17.15 modlimy się na różańcu za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.

W poniedziałek o 18.30 w sali oazowej „dziupli” zbiórka ministrantów. Zapraszamy także chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.

W poniedziałek przypada 17 rocznica śmierci ks. Józefa Gorzelanego. Polecamy go modlitwie wszystkich parafian.

We wtorek spotkanie Straży Honorowej Najświętszego Serca Jezusowego o 16.30 w sali nr 9.

Natomiast w czwartek o 16.00 Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację w grocie i spotkanie w sali nr 9.

W piątek nasze święto narodowe – Dzień Niepodległości. Masza Święta o 11.00 będzie ofiarowana w intencji Ojczyzny i będzie celebrowana przy ołtarzu głównym naszego kościoła. Na ten dzień ks. Arcybiskup udzielił dyspensy od postu. W Dniu Niepodległości Oaza Młodzieży naszej parafii zaprasza na patriotyczne śpiewogranie w kaplicy pojednania o 19.00. W piątek kancelaria nie będzie czynna.

Szkoła Nowej Ewangelizacji „Gaudete” zaprasza na kurs „Nowe Życie” w dniach 11-13 listopada. Informacje i kontakt na plakacie w gablocie.

W niedzielę za tydzień, która jest Światowym Dniem Ubogich, będziemy gościć w naszej parafii ks. Jacka Krzemienia ze Wspólnoty „Chleb Życia” zajmującej się opieką nad bezdomnymi. Ks. Jacek wygłosi kazania i będzie kwestował na rzecz swych podopiecznych.

Także w niedzielę za tydzień trzynasty dzień miesiąca. Zapraszamy na czuwanie fatimskie w grocie Matki Bożej w godzinach 14.00 – 16.00.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych.

Chór „Arka” zaprasza panów, którzy chcieliby ćwiczyć i śpiewać w nim na spotkanie we wtorki o 18.30 w sali nr 8.

Zachęcamy do lektury: listopadowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym m.in. artykuł o zacheuszkach – pamiątce poświęcenia naszego kościoła; „Gościa Niedzielnego”, w którym artykuły o jednym z bohaterów sybiru – jezuicie Walterze Ciszku, jak też „Biuletynu Informacyjnego”.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234821
Dzisiaj: 255
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,707

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu