33 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w czwartek św. Elżbiety, w piątek bł. Karoliny Kózkówny; w niedzielę za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

Przez cały listopad w dni powszednie o 17.15 modlimy się na różańcu za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych.

W poniedziałek o 18.30 w sali oazowej „dziupli” zbiórka ministrantów. Zapraszamy także chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.

Także w poniedziałek przypada 208 rocznica urodzin bł. Edmunda Bojanowskiego – założyciela Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. Stąd przy ołtarzu dekoracja przypominająca Błogosławionego a na stolikach z gazetami można znaleźć obrazki z wizerunkiem i cytatami z jego pism.

We wtorek Rycerze Kolumba zapraszają mężczyzn na Mszę Świętą o 18.00 i po niej na spotkanie informacyjne w sali oazowej czyli „dziupli”.

W czwartek, jak co tydzień, spotkanie grupy pogłębienia wiedzy religijnej – katecheza dla dorosłych w sali nr 8 po wieczornej Mszy Świętej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swą wiedzę na temat Pisma Świętego, prawd wiary, modlitwy i historii Kościoła.

Także w czwartek otwarty miting grupy Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy”. Zachęcamy do wzięcia w nim udziału osoby borykające się z problemem alkoholowym i członków rodzin, których ten problem dotyka. Spotkanie w czwartek o 18.30 w sali naprzeciwko kawiarni „Nadzieja”.

W sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację o 10.00 i Mszę Świętą o 11.00 w intencji obrony życia.

Chór „Arka” zaprasza panów, którzy chcieliby ćwiczyć i śpiewać w nim na spotkania we wtorki o 18.30 w sali nr 8.

Za tydzień trzecia niedziela w listopadzie ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, w którym dodatek – ostatnia płyta CD z nagraniem Pisma Świętego w formie słuchowiska, jak też „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234164
Dzisiaj: 125
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,050

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu