Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie Ofiarowania NMP; we wtorek św. Cecylii; w czwartek Męczenników z Wietnamu, w piątek św. Katarzyny Aleksandryjskiej; za tydzień pierwsza niedziela Adwentu.

Od jutra rozpocznie się zapowiadany od dawna remont okien pod dachem naszego kościoła. Z tego powodu w dni powszednie wszystkie Msze i nabożeństwa będą sprawowane w kaplicy pojednania. Kościół ze względów bezpieczeństwa będzie zamknięty. Nie będzie też adoracji w grocie. Tylko w niedziele będziemy się spotykać w kościele. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

Przez cały listopad w dni powszednie o 17.15 modlimy się na różańcu za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. W kancelarii parafialnej przyjmujemy jeszcze roczne wypominki za zmarłych.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na Drogę Krzyżową za zmarłych we wtorek o 16.30. Stowarzyszenie organizuje też pielgrzymkę na nocne czuwanie na Jasnej Górze z 10 na 11 grudnia. Informacje na ten temat w gablocie.

Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą w intencji Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych w niedzielę za tydzień o 17.30.

Chór „Arka” zaprasza panów, którzy chcieliby ćwiczyć i śpiewać w nim na spotkania we wtorki o 18.30 w sali nr 8.

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w VII konkursie na najpiękniejszą szopkę pod hasłem „Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój”. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej parafii i w gablocie parafialnej.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, jak też za te składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Wszystkie one zostaną przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek na os. Kościuszkowskim 7 ogłasza rekrutację do klas pierwszych. Rozpocznie się ona jutro. Potrzebne dokumenty można znaleźć na stronie internetowej szkoły. Szkoła zaprasza też na dzień otwarty w najbliższą sobotę od 10.00.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”; „Gościa Niedzielnego”, w którym odpowiedź na oskarżenia wobec św. Jana Pawła II, jak też „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234154
Dzisiaj: 115
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,040

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu