3 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Franciszka Salezego; w środę święto Nawrócenia św. Pawła; w czwartek św. Tymoteusza i Tytusa; w sobotę św. Tomasza z Akwinu.

Dziś Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Jutro ostatni dzień wizyty duszpasterskiej. Pragniemy odwiedzić parafian mieszkających: przy ul. Okulickiego 51a; 51b; 53 oraz przy ul. Fatimskiej 59 i 61.

Jeśli kogoś nie odwiedziliśmy z kolędą, a chciałby spotkać się z księdzem i prosić o błogosławieństwo dla swego domu, to prosimy o zgłoszenie tego po Mszy Świętej w zakrystii.

Do środy trwa tydzień modlitwy o jedność chrześcijan. Polecamy tę intencję modlitwie wszystkich parafian.

W czwartek o 16.30 parafialna Schola i dzieci ze Szkoły Podstawowej 86 zapraszają na jasełka do naszego kościoła.

Natomiast Szkoła Podstawowa nr 101 zaprasza na koncert kolęd z jasełkami, również w czwartek o 17.00. Szczegóły na plakacie.

W niedzielę za tydzień nasz parafialny chór „Arka” zaprasza na Mszę o 11.00, w czasie której będzie nam towarzyszył śpiewem, a po niej da koncert kolęd.

Zapraszamy do parafialnego kina. Dziś o 15.00 „Fatima”; w czwartek o 19.00 „The Chosen” część druga; w niedzielę za tydzień o 17.00 część trzecia tego filmu a o 19 „Fatima”. Darmowe wejściówki w zakrystii.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii, „Trwajcie w miłości” oraz „Gościa Niedzielnego”, w który m.in. materiał o Helenie Kmieć wolontariuszce, która oddała swe życie na misji w Boliwii. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234858
Dzisiaj: 292
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,744

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu