4 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Jana Bosco; w czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego.

Chór Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum św. Łazarza” serdecznie zapraszają na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się dziś o 16.30 w Auli św. Jana Pawła II przy Bazylice Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

W czwartek Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w naszym kościele o 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 16.00 i 18.00. Msza o 18.00 będzie Mszą jedynie przy blasku świec. O 17.00 Godzina Święta z racji pierwszego czwartku miesiąca. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Gromnice można nabyć w kawiarni „Nadzieja”. Święto Ofiarowania Pańskiego jest Dniem Życia Konsekrowanego. Cały Kościół modli się w tym dniu za siostry, braci zakonnych i świeckich konsekrowanych oraz o nowe powołania do życia konsekrowanego. Polecamy tę intencję wszystkim parafianom. Szczególnie prosimy o modlitwę za Siostry posługujące w naszej parafii.

Piątek jest pierwszym piątkiem lutego. Spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. W piątek nie będzie dodatkowych Mszy Świętych po południu. Będzie tylko Msza o 18.00 ze względu na okres ferii semestralnych.

W czwartek i piątek nie będzie czynna kancelaria parafialna.

Sobota jest pierwszą w lutym. O 8.00 Msza wotywna a po niej różaniec fatimski. W lutym nie będzie wieczoru zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na Mszę Świętą w 218 rocznicę urodzin św. Marii de Matias w niedzielę za tydzień o 9.30.

Zapraszamy do parafialnego kina. Dziś o 17.00 „The Chosen” część trzecia, a o 19.00 „Fatima”. W niedzielę za tydzień o 13.30 „The Chosen” część czwarta. W piątek 10 lutego o 19.00 „Fatima”. Darmowe wejściówki w zakrystii.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii, „Trwajcie w miłości” oraz „Gościa Niedzielnego”, w który m.in. dodatek w obronie dobrego imienia św. Jana Pawła II. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234860
Dzisiaj: 294
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,746

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu