1 Niedziela Wielkiego Postu

Dziś i w każdą niedzielę wielkiego postu Gorzkie Żale o 16.00 a bezpośrednio po nich Msza Święta.

Rodzina Radia Maryja zaprasza dziś na Mszę Świętą o 17.45.

W piątki wielkiego postu Droga Krzyżowa: o 16.30 dla dzieci; o 17.15 dla dorosłych; o 19.00 dla młodzieży.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek, Godzina Święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. W piątek nie będzie dodatkowych Mszy po południu ze względu na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W piątek także spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas siódmych. O 18.00 Msza Święta i po niej katecheza w kościele. W sobotę Msza wotywna o 8.00 i po niej różaniec fatimski. O 17.15 wieczór zawierzenia Niepokalanemu Sercu NMP. Rozpoczniemy Różańcem. O 18.00 Msza Święta a po niej medytacja przed Najświętszym Sakramentem zakończona indywidualnym błogosławieństwem. Zachęcamy do spisania intencji złożenia ich przed figurą Matki Bożej.

W niedzielę za tydzień spotkanie Żywego Różańca na Mszy o 8.00.

Także w niedzielę za tydzień Rycerze Kolumba naszej parafii zapraszają na Męski Różaniec. O 12.30 Msza Święta i po niej wyruszymy z modlitwą różańcową ulicą Obrońców Krzyża do Krzyża Nowohuckiego przy kościele Serca Jezusowego na os. Teatralnym.

Ogłaszamy nabór do służby liturgicznej w naszym kościele. Zachęcamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, aby zgłosili się do zakrystii.

Na antresoli naszego kościoła znajdują się szopki z konkursu parafialnego, które wróciły z wystawy w bibliotece dla dzieci. Serdecznie prosimy autorów o odebranie swoich prac.

Zapraszamy do parafialnego kina. Dziś o 13.30 „Fatima” a o 15.30 „The Chosen” część trzecia. W sobotę 4 marca o 16.00 nowy film „Powołany” a o 18.00 „The Chosen” część czwarta. W niedzielę 5 marca o 13.30 nowość „Notre Dame płonie” Darmowe wejściówki w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Z wyprzedzeniem informujemy, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą do niedzieli 26 marca do środy 29 marca. Zachęcamy, aby zarezerwować sobie czas na spotkania rekolekcyjne. Zachęcamy do przyjęcia sakramentu pokuty. Prosimy, aby nie odkładać spowiedzi wielkanocnej do wielkiego tygodnia, aby nie było wielkich kolejek i niepotrzebnego pośpiechu.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” oraz „Gościa Niedzielnego”, który pisze jak upominać grzeszących. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

Ogłoszenia, o które nas poproszono: Szkoła Branżowa i Przysposabiająca do Pracy na os. Sportowym 28 zaprasza na dni otwarte w soboty 4 marca i 1 kwietnia. Szczegóły na plakacie. Szkoła podstawowa nr 101 na os. Jagiellońskim informuje, że od 1 marca rozpocznie rekrutację do klas pierwszych.

Po błogosławieństwie, osoby, które nie mogły uczestniczyć we Mszy Świętej w Popielec, a chcą przyjąć popiół na swe głowy prosimy o podejście do stopni ołtarza.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu