2 Niedziela Wielkiego Postu

Rycerze Kolumba naszej parafii zapraszają dziś na Męski Różaniec. Bezpośrednio po Mszy Świętej o 12.30 wyruszymy z modlitwą różańcową ulicą Obrońców Krzyża do Krzyża Nowohuckiego przy kościele Serca Jezusowego na os. Teatralnym. Szczególnie zapraszamy do tej modlitwy mężczyzn, ale nie zabraniamy udziału kobietom. Modlitwie towarzyszy intencja wynagrodzenia za grzechy mężczyzn.

Dziś i w każdą niedzielę wielkiego postu Gorzkie Żale o 16.00 a bezpośrednio po nich Msza.

W czwartek Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację w Grocie o 16.00 i spotkanie w sali nr 9. W każdy wtorek Wielkiego Postu członkowie Stowarzyszenia odmawiają Koronkę do Najdroższej Krwi Chrystusa po Mszy o 11.00.

W piątek Droga Krzyżowa: o 16.30 dla dzieci; o 17.15 dla dorosłych. Nie będzie natomiast Drogi Krzyżowej o 19.00.

W piątek bowiem nasz kościół będzie stacyjnym. Nabożeństwo stacyjne rozpocznie się Mszą Świętą o 18.00, którą doprawi i słowo Boże wygłosi ks. biskup Robert Chrząszcz. Po Mszy Świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godziny 21.00. Serdecznie zapraszamy na tę wspólną modlitwę w intencji naszej parafii i miasta.

Ogłaszamy nabór do służby liturgicznej w naszym kościele. Zachęcamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, aby zgłosili się do zakrystii.

Na antresoli naszego kościoła znajdują się szopki z konkursu parafialnego. Serdecznie prosimy autorów o odebranie swoich prac.

Zapraszamy do parafialnego kina. Dziś o 13.30 nowość „Notre Dame płonie” w sobotę 11 marca: o 16.00 „Notre Dame płonie” a o 18.00 nowość pierwsza część drugiego sezonu „The Chosen”. W niedzielę 12 marca o 13.30 „Powołany”. Darmowe wejściówki w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do lektury: marcowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” oraz „Gościa Niedzielnego”, którym m.in. zadaje pytanie czy Bóg nas karze nieszczęściami. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234152
Dzisiaj: 113
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,038

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu