3 Niedziela Wielkiego Postu

Na początku oddaję głos przedstawicielom fundacji „Matio” kwestującym dziś przy naszym kościele.

Dziś i w każdą niedzielę wielkiego postu Gorzkie Żale o 16.00 a bezpośrednio po nich Msza. Za tydzień i w kolejne niedziele na Gorzkich Żalach będziemy zbierać ofiary na dekoracje Ciemnicy i Grobu Bożego.

W każdą niedzielę do świąt wielkanocnych i w Wielki Piątek zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej „Drogi Kalwarii”, w sali nr 3 – między kościołem a plebanią. Zabiera ona nas w świat Misterium Męki Pańskiej, które od lat gromadzi w Kalwarii Zebrzydowskiej tysiące ludzi.

Poniedziałek jest 13 dniem miesiąca. Fatimskie czuwanie pokutne w naszym grocie będzie od Mszy o 11.00 do Mszy wieczornej o 18.00. Serdecznie zachęcamy.

We wtorek spotkania Straży Honorowej Serca Jezusowego. Serdecznie zachęcamy nie tylko członków Straży, ale też osoby, które chciałyby włączyć się w modlitwę uwielbienia podejmowaną przez tę wspólnotę, aby przyszły we wtorek o 16.30 do sali nr 9.

Grupa AA „Bez Nazwy” zaprasza na miting otwarty w czwartek o 18.30 w sali naprzeciw kawiarni „Nadzieja”. W mitingu może wziąć udział każdy. Szczególnie zapraszamy osoby borykające się problemem alkoholizmu u siebie lub w gronie najbliższych.

W piątek Droga Krzyżowa: o 16.30 dla dzieci; o 17.15 dla dorosłych, o 19.00 dla młodzieży.

W sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację w grocie o 10.00 i Mszę o 11.00 w intencji obrony życia.

Niedziela za tydzień będzie trzecią w marcu. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszej parafii – remont wejścia do kaplicy pojednania.

W przyszłą niedzielę zespół charytatywny będzie rozprowadzał baranki i paschaliki „Caritas”. Zebrane ofiary będą przeznaczone na pomoc ubogim.

Zbliża się Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Będzie to okazja do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Już dziś zachęcamy do tej inicjatywy. Przypominamy też, że od niedzieli 26 do środy 29 marca będziemy przeżywać rekolekcje parafialne. Program na plakacie w gablocie.

Zapraszamy do parafialnego kina. Dziś o 13.30 „Powołany”. W niedzielę za tydzień o 13.30 „The Chosen” druga część drugiego sezonu. Darmowe wejściówki w zakrystii i kancelarii.

Ogłoszenie, o które nas proszono: Zespół Szkół Gastronomicznych zaprasza młodzież kończącą szkoły podstawowe na dzień otwarty w najbliższą sobotę o 10.00.

Zachęcamy do lektury: marcowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego”, oraz „Gościa Niedzielnego”, który m.in. podsumowuje 10 lat pontyfikatu Ojca Świętego Franciszka. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234143
Dzisiaj: 104
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,029

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu