4 Niedziela Wielkiego Postu

Dziś i w każdą niedzielę wielkiego postu Gorzkie Żale o 16.00 a bezpośrednio po nich Msza. Na Gorzkich Żalach będziemy zbierać ofiary na dekoracje Ciemnicy i Grobu Bożego.

W każdą niedzielę do świąt wielkanocnych i w Wielki Piątek zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej „Drogi Kalwarii”, w sali nr 3 – między kościołem a plebanią. Wystawa jest owocem przeżywania przez jej autora misteriów pasyjnych w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Zespół charytatywny rozprowadza przy drzwiach kościoła baranki i paschaliki „Caritas”. Siostry albertynki natomiast palmy i dekoracje wielkanocne. Zebrane ofiary będą przeznaczone na pomoc ubogim.

W poniedziałek Uroczystość Świętego Józefa. Odpust w parafii na os. Kalinowym. Suma odpustowa o 18.30.

We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania z klas 8. Spotkanie będzie mieć miejsce w kościele.

W piątek Droga Krzyżowa: o 16.30 dla dzieci; o 17.15 dla dorosłych, o 19.00 dla młodzieży.

W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Msze Święte jak w dni powszednie. Na Mszy o 11.00 i 18.00 przyjęcie do duchowej adopcji dziecka poczętego, czyli modlitwy jednym dziesiątkiem różańca każdego dnia przez 9 miesięcy w intencji dziecka, którego życie jest zagrożone. Deklaracje duchowej adopcji można znaleźć w grocie MB Fatimskiej. Przygotowaniem do Duchowej Adopcji będzie modlitwa po Mszy o 11.00 do poniedziałku do piątku.

W nadchodzącą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Krzysztof Dura ze zgromadzenia księży misjonarzy św. Wincentego a Paulo. W niedzielę kazania rekolekcyjne na wszystkich Mszach i na Gorzkich Żalach. Rekolekcje będą trwać do środy 29 marca. Program na plakacie w gablocie.

W niedzielę za tydzień dzieci z parafialnej scholii będą rozprowadzać palmy. Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą w niedzielę za tydzień o 17.30. Przypominamy też, że w za tydzień zmieniamy czas na letni.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę i te przesyłane na konto parafii oraz składane w kopertach. Gromadzone środki zostaną przeznaczone na remont wejścia do kaplicy pojednania.

Zapraszamy do parafialnego kina. Dziś o 13.30 „The Chosen” druga część drugiego sezonu. Za tydzień o 13.30 „Notre Dame płonie”. Darmowe wejściówki w zakrystii i kancelarii.

Ogłoszenie, o które nas proszono: Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące na os. Piastów 34 zaprasza kandydatów i rodziców na dzień otwarty w najbliższą sobotę w godzinach 10.00-15.00. Szczegóły spotkania na plakacie przed kościołem.

Zachęcamy do lektury: marcowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego”, oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym artykuły pod znamiennym tytułem „Fałsz i manipulacja” o medialnym ataku na św. Jana Pawła II. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu